■ Nasıl sipariş verebilirim?
seçtiğiniz ürünün detay sayfasındaki talep formunu eksiksiz doldurup ve bize gönderebilir yada iletişim adresimizdeki mail adresimize, seçtiğiniz ürünün kodunu, kaç adet istediğinizi, varsa baskı için gerekli görselleri (logo, reklam vb.) ve iletişim bilgilerinizi göndererek talepte bulunabilirsiniz.

■ Sipariş işlemi nasıl kesinleşir?
Üretime başlanması için şirketimizin prosedürü gereği sipariş tutarının ön ödemesinin yapılması gerekir. Ön ödeme toplam tutarın %50'si dir. Ödemeyi banka havalesi, EFT veya işyerimize bizzat gelerek nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ön ödeme yapıldıktan sonra size onaylamanız için bir görsel gönderilecektir. Görseli inceleyip yazılı olarak onay verdikten sonra üretime başlanacaktır. Şirketimiz ile müşteri arasındaki mutabakat, bu görsel üzerinden olduğu için oluşacak hatalardan şirketimiz sorumluluk kabul etmeyecektir.
■ Üretim süreçleri nasıl belirlenir?
Genel olarak üretim süreçlerimiz; standart formalar için: 2-3 gün, klasik formalar için : 4-5 gün, özel tasarım formalar için: 6-8 gündür. Bu süreçler, siparişin miktarı, atölyemizin iş yoğunluğu, stok durumu ve siparişi verilen ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterebilir.
■ Ürün teslimatları nasıl yapılır?
Ürün teslimatları işyerimizden veya kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile gönderimlerde tekstil harici ürün siparişlerinin (ayakkabı, top, çanta,saha ve antrenman ekipmanları vb.) gönderim ücreti, müşterimize aittir. Forma, eşofman, t-shirt ve benzeri tekstil ürünlerinin 300 TL ve üzeri siparişlerinde, kargo gönderim ücreti tarafımıza aittir. Kargo teslimat süreci; İstanbul içi ve 600 km mesafedeki şehirler için 1 işgünü, daha uzak mesafeler için takribi 2-3 işgünüdür. Yurdışı ürün gönderimlerinde, gönderimin şekli (havayolu, karayolu vb) teslimat süresini belirler.
 

ÖNCEKİ SAYFA

Bizi kimler tercih ediyor ?

  • Corporate Games

  • Dragon Boat

  • Corporate Football league (CFL)

  • Corporate Basketball league (CBL)

  • Şirketler Ligi

  • Ünilig

Sosyal etkinliklerinde, spor aktivitelerinde, reklam amaçlı tanıtımlarında bizimle çalışmayı tercih eden kurumsal firmalardan bazılarını Referanslar sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

kolleksiyon   referanslar   görseller  

  tekstilde
  Farkl䡳ar졲�kaliteli kumaᲤa hayat bulduå ¼r쥲le
  imaj� belirleyin...
   
 
  promosyonlarda
  Kurumsal etkinlik ve sosyal aktivitelerinizde kullanaca�z
  size ꥬ 쮬er...
   
  bask䥫nolojisinde
  Dijital uygulamal䥫niklerle s�ಥnklerin
  tasar졲la buluá³½...
   
 
  ekipmanlarda
  Sporun her bran ekipman ve aksesuarlarla
  ilgili ihtiyaç ¤uydu宵z her é®®.
   

在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸食物,其实任何事情都是有迹可循的,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸效果。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍。如果有什么不懂的地方不妨来看看小编介绍的怎么样让胸变大点丰胸产品,最佳时机完善更好的自己。针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房粉嫩公主酒酿蛋丰胸!
Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

Copyright 峯fmanci.net   designed by MungaN 2016