TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU SPORTİF EKİPMAN TALİMATLARI

Sporcu Kıyafetleri
Madde 25 — Hentbol müsabakalarında oyuncular, uluslararası oyun kurallarına göre giyinmek zorundadırlar. Sporcular; forma, şort, çorap ve spor ayakkabısından müteşekkil kıyafet giyeceklerdir.
Her sporcu formasının göğsünde ve sırtında forma rengiyle tezat teşkil eden renkli numaralar taşıyacaktır. Oyuncuların forma ve şortları bir örnek olacak ve bütün sporcular aynı giyineceklerdir. Kaleciler ise; takımlardan ayrı ve aynı takımın bütün kalecileri aynı kıyafeti giyeceklerdir. Müsabakalarda, formalarında kan lekesi bulunan ve formaları giyilemeyecek duruma gelen sporcular bu formalar ile oynayamazlar. Müsabakalarda her takım iki değişik formayı yanlarında hazır bulunduracaklardır. İki takımın forma renkleri aynı olduğunda müsabaka cetveline ismi ikinci yazılan takım formasını değiştirecektir. Hakemler, EHF ve Türkiye Hentbol Federasyonu Hakem ve Gözlemci Talimatına göre kıyafet giyeceklerdir.

ÖNCEKİ SAYFA

Bizi kimler tercih ediyor ?

  • Corporate Games

  • Dragon Boat

  • Corporate Football league (CFL)

  • Corporate Basketball league (CBL)

  • Şirketler Ligi

  • Ünilig

Sosyal etkinliklerinde, spor aktivitelerinde, reklam amaçlı tanıtımlarında bizimle çalışmayı tercih eden kurumsal firmalardan bazılarını Referanslar sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

kolleksiyon   referanslar   görseller  

  tekstilde
  Farkl䡳ar졲�kaliteli kumaᲤa hayat bulduå ¼r쥲le
  imaj� belirleyin...
   
 
  promosyonlarda
  Kurumsal etkinlik ve sosyal aktivitelerinizde kullanaca�z
  size ꥬ 쮬er...
   
  bask䥫nolojisinde
  Dijital uygulamal䥫niklerle s�ಥnklerin
  tasar졲la buluá³½...
   
 
  ekipmanlarda
  Sporun her bran ekipman ve aksesuarlarla
  ilgili ihtiyaç ¤uydu宵z her é®®.
   

在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸食物,其实任何事情都是有迹可循的,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸效果。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍。如果有什么不懂的地方不妨来看看小编介绍的怎么样让胸变大点丰胸产品,最佳时机完善更好的自己。针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房粉嫩公主酒酿蛋丰胸!
Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

Copyright 峯fmanci.net   designed by MungaN 2016